Recyklácia | MIKONA s.r.o.
Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 19 290 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

Recyklácia

SUZUKI JE EKO

eko

Žiť ekologicky už dávno nie je iba módny výstrelok. Každý, kto sa aspoň trochu zaujíma o našu planétu a o budúcnosť našich detí, sa snaží žiť ekologicky v svojom každodennom živote. Separovanie odpadkov, úbytok plastových fliaš či oblečenie z organických materiálov sú samozrejmosťou. Patrí k nim však aj prístup k automobilovému priemyslu. Naši zákazníci už dávno vedia, že ak si vyberú vozidlo Suzuki, vďaka hybridnému či elektro-motoru šetria planétu aj svoju peňaženku.

Aj my ako svetovo uznávaný predajca automobilov si uvedomujeme, že chceme ísť s dobou a pracujeme na tom, aby sme čím viac chránili našu planétu. Pracujeme na tom, aby konštrukcie vozidiel vydržali mnoho rokov a naši zákazníci nemuseli často kupovať nové autá. Taktiež zdokonaľujeme spotrebu paliva a tak minimalizujeme záťaž na životné prostredie. Novinkou sú dokonca ponúkané elektromotory, vďaka ktorým nezasahujeme do čistoty ovzdušia.

Radi by sme vás upozornili aj na fakt, že v zmysle ust. § 71 zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch, je možnosť bezplatného spätného zberu odpadových pneumatík u všetkých autorizovaných predajcov Suzuki.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.