Užite si slobodu na cestách s hybridnou technológiou | MIKONA s.r.o.
Cena od 14 910 €
Cena od 15 240 €
Cena od 16 140 €
Cena od 17 990 €
Cena od 21 990 €
Cena od 22 990 €
Cena od 27 050€
Cena od 48 000 €

Užite si slobodu na cestách s hybridnou technológiou

Už nemusíte hľadať ideálneho parťáka na cesty, my sme vám ho našli. Stačí nasadnúť do nového Suzuki S-Cross alebo Vitara a vaše výlety budú nezabudnuteľné. Prečo? Okrem toho že vám ponúknu pohodlie, bezpečnosť či zábavu, tak sa chovajú šetrne k vašej peňaženke aj ku krajine naokolo. Jednoducho vám dajú všetko čo potrebujete a ešte niečo navyše.

Pod kapotou Suzuki S-Cross a Vitara nájdete 48 V systém SHVS Mild Hybrid, pričom Suzuki Vitara môžete mať aj s novým plne-hybridným motorom. Ten predstavuje ekologickejšiu verziu najobľúbenejšieho SUV Suzuki.

48 V systém SHVS Mild Hybrid ponúka naozaj úspornú jazdu. Vďaka zvýšenému prívodu napájacieho napätia v porovnaní s bežnými 12 V sa zvyšuje množstvo energie, ktorú auto pri brzdení ušetrí a tak znižuje spotrebu paliva a optimalizuje jazdný výkon. Motor nového S-Cross či Vitara sa vie dokonale prispôsobiť vašej jazde, či už máte naplánovaný výlet do hôr, k moru alebo do mesta.

mild hybrid

Kompaktný Hybrid systém ponúka úspornú hybridnú aj elektrickú jazdu. Výkonná jednotka MGU, ktorú pod kapotou skrýva nová Vitara Hybrid, poháňa vozidlo buď sama, alebo pomáha motoru pri zrýchľovaní vozidla, pri cúvaní a pomáha pri plynulejšej jazde počas radenia prevodových stupňov. Pri jazde konštantnou rýchlosťou využíva výkon motora na efektívne generovanie elektrickej energie, ktorá zvyšuje dojazd a frekvenciu jazdy na elektrinu pre nižšiu spotrebu paliva. Batéria sa automaticky dobíja počas spomaľovania vozidla.

hybrid

Chcete aj vy jazdiť ekologickejšie? Neváhajte a navštívte najbližšieho predajcu Suzuki čo najskôr. Ich kompletný zoznam nájdete tu.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.